O firmie

 

Wydaje nam się, że zakładka „o nas” czy „o firmie” powinna być krótka a wręcz wcale nie ma potrzeby rozpisywania się tutaj. Jeśli będziemy mieć szansę się spotkać, poznać da to najlepszy i rzeczywisty wgląd na to jacy jesteśmy i jak prowadzimy naszą firmę. Lepiej chyba wziąć dobrą książkę do ręki niż czytać opisy w stylu jesteśmy veganami, gramy na perkusji, nasze dzieci to Mamadi i Louigi. Są wyjątkowe przeskoczyły trzy klasy. Uwielbmy samotne rejsy po oceanach naszym małym statkiem a wszystkie surowce zdobywamy sami przemarzając dżungle i pustynie razem z dziećmi, które w trakcie podróży uwielbiają grać na fletni pana :)

Ważny jest opis produktów, które tworzymy z serca i wielką nagrodą jest wasze zadowolenie.

W dużym skrócie tak można nas opisać ...

Słomiana Pracownia to rodzinna manufaktura kosmetyczna. Staramy się żyć w zgodzie z przyrodą i codziennie pielęgnujemy naszą miłość do tego co proste, prawdziwe i naturalne.

W pewnej małej podlaskiej wsi zbudowaliśmy sobie domek w technologii Strawbale i to właśnie tutaj na słomiano - glinianym poddaszu powstały nasze pierwsze kosmetyki, których używamy na co dzień my i nasze dzieci. To tutaj powstała idea na podzielenie się naszymi kosmetycznymi pomysłami z szerszym gronem odbiorców…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl